2. liga

1. kolo
Barchovan Libňatov Rtyně 98' 3:3 a 5:1
FC Parasitas Trutnov – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 0:2 a 1:8
Republika Úpice-Black & White – Fan´s Trutnov 3:2 a 6:1
Lavina Lhota Červený Kostelec – Sultán Žernov 4:0 a 3:2
Havlovice 1582 volno
2. kolo
Fan´s Trutnov Lavina Lhota – Červený Kostelec 3:0 a 3 : 0
Sokol Beruškovci Horní Rtyně – Republika Úpice - Black & White 2:0 a 3:0
Rtyně 98' – FC Parasitas Trutnov 1:1 a 2:4
Havlovice 1582 – Barchovan Libňatov 3:2 a 2:6
Sultán Žernov volno
3. kolo
FC Parasitas Trutnov – Havlovice 1582 1:1 a 1:2
Republika Úpice - Black & White Rtyně 98'  2:4 a 8:1
Lavina Lhota Č. Kostelec – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 1:4 a 5:3
Sultán Žernov – Fan´s Trutnov 2:1 a 3:0
Barchovan Libňatov volno
4. kolo
Sokol Beruškovci Horní Rtyně – Sultán Žernov 4:3 a 3:1
Rtyně 98' – Lavina Lhota Č. Kostelec 0:4 a 0:4
Havlovice 1582 – Republika Úpice - Black & White 2:4 a 3:2
Barchovan Libňatov – FC Parasitas Trutnov  2:6 a 1:0
Fan´s Trutnov volno
5. kolo
Republika Úpice - Black & White – Barchovan Libňatov  6:2 a 3:5
Lavina Lhota Č. Kostelec – Havlovice 1582  2:1 a 1:1
Sultán Žernov – Rtyně 98' 1:0 a 0:1
Fan´s Trutnov – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 1:3 a 1:2
FC Parasitas Trutnov volno
6. kolo
Rtyně 98' – Fan´s Trutnov 0:2 a 1:2
Havlovice 1582 – Sultán Žernov 3:1 a 1:2
Barchovan Libňatov – Lavina Lhota Č. Kostelec 4:2 a 5:2
FC Parasitas Trutnov – Republika Úpice - Black & White  2:1 a 1:2
Sokol Beruškovci – Horní Rtyně volno
7. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec – FC Parasitas Trutnov  3:2 a 2:2
Sultán Žernov – Barchovan Libňatov 1:2 a 0:3
Fan´s Trutnov – Havlovice 1582 3:0 a 4:0
Sokol Beruškovci – Horní Rtyně Rtyně 98'  2:1 a 6:0
Republika Úpice - Black & White volno
8. kolo
Havlovice 1582 – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 0:2 k. a 0:2 k.
Barchovan Libňatov – Fan´s Trutnov  5:2 a 1:2
FC Parasitas Trutnov – Sultán Žernov 6:2 a 3:1
Republika Úpice - Black & White – Lavina Lhota Č. Kostelec 2:1 a 1:0
Rtyně 98' volno
9. kolo
Sultán Žernov – Republika Úpice - Black & White 0:2 a 0:3
Fan´s Trutnov – FC Parasitas Trutnov 3:2 a 2:2
Sokol Beruškovci Horní Rtyně – Barchovan Libňatov   1:1 a 4:1
Rtyně 98' – Havlovice 1582 0:2 k. a 0:2 k.
Lavina Lhota Č. Kostelec volno
10. kolo
Rtyně 98' – Barchovan Libňatov 6:1 a 1:2
Sokol Beruškovci Horní Rtyně – FC Parasitas Trutnov 9:2 a 3:0
Fan´s Trutnov – Republika Úpice - Black & White 2:3 a 0:2
Sultán Žernov – Lavina Lhota Č. Kostelec 0:3 a 1:0
Havlovice 1582 volno
11. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec – Fan´s Trutnov  2:3 a 1:4
Republika Úpice - Black & White – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 4:1 a 4:5
FC Parasitas Trutnov – Rtyně 98'  3:2 a 2:1
Barchovan Libňatov – Havlovice 1582  2:1 a 1:2
Sultán Žernov volno
12. kolo
Havlovice 1582 – FC Parasitas Trutnov 4:1 a 3:2
Rtyně 98' – Republika Úpice - Black & White 3:7 a 9:3
Sokol Beruškovci Horní Rtyně – Lavina Lhota Č. Kostelec 2:1 a 4:1
Fan´s Trutnov – Sultán Žernov 2:0 k. a 2:0 k.
Barchovan Libňatov volno
13. kolo
Sultán Žernov – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 0:3 a 1:3
Lavina Lhota Č. Kostelec – Rtyně 98' 1:0 a 10:1
Republika Úpice - Black & White – Havlovice 1582 4:6 a 6:6
FC Parasitas Trutnov – Barchovan Libňatov 1:4 a 0:4
Fan´s Trutnov volno
14. kolo
Barchovan Libňatov – Republika Úpice - Black & White    2:1 a 3:2
Havlovice 1582 – Lavina Lhota Č. Kostelec 2:2 a 3:3
Rtyně 98' – Sultán Žernov  0:1 a 0:1
Sokol Beruškovci Horní Rtyně – Fan´s Trutnov ???
FC Parasitas Trutnov volno
15. kolo
Fan´s Trutnov – Rtyně 98' 3:0 a 1:0
Sultán Žernov – Havlovice 1582  1:0 a 2:1
Lavina Lhota Č. Kostelec – Barchovan Libňatov 5:1 a 4:0
Republika Úpice - Black & White – FC Parasitas Trutnov 2:1 a 8:0
Sokol Beruškovci Horní Rtyně volno
16. kolo
FC Parasitas Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:5 a 3:2
Barchovan Libňatov – Sultán Žernov 2:0 k. a 2:0 k.
Havlovice 1582 – Fan´s Trutnov 3:3 a 1:8
Rtyně 98' – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 0:3 a 0:1
Republika Úpice - Black & White volno
17. kolo
Sokol Beruškovci Horní – Rtyně Havlovice 1582  3:1 a 4:2
Fan´s Trutnov – Barchovan Libňatov 2:1 a 3:0
Sultán Žernov – FC Parasitas Trutnov 1:1 a 0:1
Lavina Lhota Č. Kostelec – Republika Úpice - Black & White 0:0 a 3:4
Rtyně 98' volno
18. kolo
Republika Úpice - Black & White – Sultán Žernov 1:1 a 3:1
FC Parasitas Trutnov –  Fan´s Trutnov 2:1 a 0:1
Barchovan Libňatov – Sokol Beruškovci Horní Rtyně 5:5 a 5:1
Havlovice 1582 – Rtyně 98' 4:3 a 2:1
Lavina Lhota Č. Kostelec volno

 

1. Sokol Beruškovci Horní Rtyně 32 27 2 3 104:45 83
2. Barchovan Libňatov 32 18 3 11 83:72 57
3. Republika Úpice - Black & White 32 18 3 11 99:72 57
4. Fan´s Trutnov 32 18 2 12 70:51 56
5. Lavina Lhota Č. Kostelec 32 13 5 14 77:62 44
6. Havlovice 1582 32 12 6 14 64:79 42
7. FC Parasitas Trutnov 32 10 5 17 54:85 35
8. Sultán Žernov 32 9 2 21 29:63 29
9. Rtyně 98' 32 4 2 26 42:93 14