2. liga

1. kolo
Dragons Bukovice volno
Slatinská bída – Havlovice 1582 0:0 a 1:2
Fan´s Trutnov – Republika Úpice-Black & White 3:3 a 1:1
FC Parasitas Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:2 a 2:1
2. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec volno
Republika Úpice-Black & White – FC Parasitas Trutnov 2:2 a 3:1
Havlovice 1582 – Fan´s Trutnov 0:1 a 2:0
Dragons Bukovice – Slatinská bída 2:2 a 1:10
3. kolo
Slatinská bída volno
Fan´s Trutnov – Dragons Bukovice 3:1 a 5:0
FC Parasitas Trutnov – Havlovice 1582 1:1 a 2:1
Lavina Lhota Č. Kostelec – Republika Úpice-Black & White 3:3 a 1:5
4. kolo
 Republika Úpice-Black & White volno
Havlovice 1582 – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:0 a 1:2
Dragons Bukovice – FC Parasitas Trutnov 5:6 a 1:10
Slatinská bída – Fan´s Trutnov 1:0 a 2:2
5. kolo
Fan´s Trutnov volno
FC Parasitas Trutnov – Slatinská bída 2:1 a 1:1
Lavina Lhota Č. Kostelec – Dragons Bukovice 5:0 a 2:1
Republika Úpice-Black & White – Havlovice 1582 5:0 a 1:0
6. kolo
Havlovice 1582 volno
Dragons Bukovice – Republika Úpice-Black & White 5:9 a  4:7
Slatinská bída – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:0 a 3:2
Fan´s Trutnov – FC Parasitas Trutnov 0:3 a 0:9
7. kolo
FC Parasitas Trutnov volno
Lavina Lhota Č. Kostelec – Fan´s Trutnov 2:1 a 2:1
Republika Úpice-Black & White – Slatinská bída 3:2 a 3:1
Havlovice 1582 – Dragons Bukovice 4:1 a 1:2
8. kolo
Dragons Bukovice volno
Havlovice 1582 – Slatinská bída  2:1 a 3:2
Republika Úpice-Black & White – Fan´s Trutnov 4:2 a 2:6
Lavina Lhota Č. Kostelec – FC Parasitas Trutnov 1:3 a 2:2
9. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec volno
FC Parasitas Trutnov – Republika Úpice-Black & White  2:2 a 3:0
Fan´s Trutnov – Havlovice 1582 0:3 a 0:4
Slatinská bída – Dragons Bukovice 2:0 k. a 2:0 k.
10. kolo
Slatinská bída  volno
Dragons Bukovice – Fan´s Trutnov 2:5 a 2:2
Havlovice 1582 – FC Parasitas Trutnov 0:3 a 1:3
Republika Úpice-Black & White – Lavina Lhota Č. Kostelec  0:1 a 2:1
11. kolo
Republika Úpice-Black & White volno
Lavina Lhota Č. Kostelec – Havlovice 1582 2:0 k. a 2:0 k.
FC Parasitas Trutnov – Dragons Bukovice 1:0 a 3:1
Fan´s Trutnov – Slatinská bída 3:2 a 3:2
12. kolo
Fan´s Trutnov volno
Slatinská bída – FC Parasitas Trutnov 0:1 a 1:1
Dragons Bukovice – Lavina Lhota Č. Kostelec 4:4 a 3:5
Havlovice 1582 – Republika Úpice-Black & White 2:0 k. a 0:2 k.

13. kolo
Havlovice 1582 volno
Republika Úpice-Black & White – Dragons Bukovice   3:0 a 5:3
Lavina Lhota – Č. Kostelec Slatinská bída 3:0 a 1:2
FC Parasitas Trutnov – Fan´s Trutnov 1:0 a 3:1
14. kolo
FC Parasitas Trutnov  volno
Fan´s Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 0:0 a 0:2
Slatinská bída – Republika Úpice-Black & White 0:4 a 0:4
Dragons Bukovice – Havlovice 1582 5:3 a 1:6

 

1. FC Parasitas Trutnov 24 16 6 2 66:27 54
2. Republika Úpice-Black & White 24 15 5 4 71:41 50
3. Lavina Lhota Č. Kostelec 24 12 4 8 46:36 40
4. Havlovice 1582 24 10 2 12

35:35

32
5. Slatinská bída 24 7 5 12 39:43 26
6. Fan´s Trutnov 24 7 5 12 39:53 26
7. Dragons Bukovice 24 2 3 19 44:105 9
8. Rtyně 98' - odstoupila 0 0 0 0 0:0 0