2. liga

1. kolo
TSD Trutnov – FC Prasitas Trutnov 1:5 a 3:7
Lavina Lhota Č. Kostelec – Fan´s Trutnov 4:2 a 2:2
Slatinská bída – Buldoci Č. Skalice 0:2 a 1:2
2. kolo
FC Prasitas Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 3:3 a 2:2
Fan´s Trutnov – Slatinská bída 3:0 a 9:3
Buldoci Č. Skalice – TSD Trutnov 2:2 a 3:3
3. kolo
TSD Trutnov – Fan´s Trutnov 0:3 a 0:1
Slatinská bída – Lavina Lhota Č. Kostelec 0:3 a 0:1
FC Prasitas Trutnov – Buldoci Č. Skalice 3:2 a 6:1
4. kolo
Slatinská bída – TSD Trutnov 1:2 a 0:4
Fan´s Trutnov – FC Prasitas Trutnov 3:7 a 2:6
Buldoci Č. Skalice – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:0 a 1:0
5. kolo
TSD Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:1 a 0:1
FC Prasitas Trutnov – Slatinská bída 8:1 a 8:1
Fan´s Trutnov – Buldoci Č. Skalice 2:3 a 1:4
6. kolo
FC Prasitas Trutnov – TSD Trutnov 6:2 a 5:5
Fan´s Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 0:4 a 2:7
Buldoci Č. Skalice – Slatinská bída 4:1 a 3:2
7. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec – FC Prasitas Trutnov  3:5 a 1:2
Slatinská bída – Fan´s Trutnov  0:1 a 1:0
TSD Trutnov – Buldoci Č. Skalice 3:1 a 2:5
8. kolo
Fan´s Trutnov – TSD Trutnov 1:5 a 3:4
Lavina Lhota Č. Kostelec – Slatinská bída  0:1 a 1:3
Buldoci Č. Skalice – FC Prasitas Trutnov 1:0 a 3:3
9. kolo
TSD Trutnov – Slatinská bída  4:1 a 0:3
FC Prasitas Trutnov – Fan´s Trutnov  6:4 a 3:2
Lavina Lhota Č. Kostelec – Buldoci Č. Skalice 2:0 k. a 2:0 k.
10. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec – TSD Trutnov 1:5 a 1:3
Slatinská bída – FC Prasitas Trutnov 1:2 a 1:5
Buldoci Č. Skalice – Fan´s Trutnov  4:1 a 1:1
11. kolo
TSD Trutnov – FC Parasitas Trutnov 4:8 a 4:13
Lavina Lhota Č. Kostelec – Fan´s Trutnov 0:1 a 2:4
Slatinská bída – Buldoci Č. Skalice 1:2 a 2:2
12. kolo
FC Parasitas Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 2:5 a 6:3
Fan´s Trutnov – Slatinská bída 1:3 a 5:3
Buldoci Č. Skalice – TSD Trutnov 2:5 a 2:6
13. kolo
TSD Trutnov – Fan´s Trutnov 3:6 a 3:4
Slatinská bída – Lavina Lhota Č. Kostelec   3:4 a 1:1
FC Parasitas Trutnov – Buldoci Č. Skalice 2:4 a 3:1
14. kolo
Slatinská bída – TSD Trutnov 1:5 a 1:4
Fan´s Trutnov – FC Parasitas Trutnov 2:6 a 6:4
Buldoci Č. Skalice – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:2 a 4:2
15. kolo
TSD Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 3:2 a 0:4
FC Parasitas Trutnov – Slatinská bída  5:2 a 6:0
Fan´s Trutnov – Buldoci Č. Skalice 1:3 a 4:3
16. kolo
FC Parasitas Trutnov – TSD Trutnov  6:4 a 3:7
Fan´s Trutnov – Lavina Lhota Č. Kostelec 4:2 a 5:5
Buldoci Č. Skalice – Slatinská bída  2:1 a 3:0
17. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec – FC Parasitas Trutnov  3:3 a 5:2
Slatinská bída – Fan´s Trutnov  0:1 a 0:4
TSD Trutnov – Buldoci Č. Skalice 1:0 a 2:4
18. kolo
Fan´s Trutnov – TSD Trutnov 5:3 a 2:3
Lavina Lhota Č. Kostelec – Slatinská bída 7:0 a 2:1
Buldoci Č. Skalice – FC Parasitas Trutnov 1:3 a 1:2
19. kolo
TSD Trutnov – Slatinská bída  2:0 a 2:0
FC Parasitas Trutnov – Fan´s Trutnov 3:5 a 3:8
Lavina Lhota Č. Kostelec – Buldoci Č. Skalice 3:0 a 3:2
20. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec – TSD Trutnov  4:6 a 3:2
Slatinská bída – FC Parasitas Trutnov 1:6 a 1:6
Buldoci Č. Skalice – Fan´s Trutnov  4:0 a 1:3

 

1. FC Parasitas Trutnov 40 27 5 8 184:109 86
2. Buldoci Č. Skalice 40 19 5 16 85:81 62
3. TSD Trutnov 40 19 4 17 118:121 61
4. Lavina Lhota Č. Kostelec 40 18 7 15

101:83

61
5. Fan´s Trutnov 40 19 3 18 114:118 60
6. Slatinská bída 40 5 2 33

42:132

17