1. liga

1. kolo
SK Bulánek Batňovice volno
FC Ležák Č. Skalice – HAFA Havlovice 7:2 a 10:1
Piškotky Doubravice – Sokol Beruškovci H. Rtyně 2:1 a  4:1
Pošta Úpice – Barchovan Libňatov 3:2 a 2:3
2. kolo
SK Bulánek Batňovice – Barchovan Libňatov  1:0 a 0:1
Sokol Beruškovci H. Rtyně – Pošta Úpice  2:0 a 5:2
HAFA Havlovice – Piškotky Doubravice 6:3 a 9:1
FC Ležák Č. Skalice volno
3. kolo
FC Ležák Č. Skalice – SK Bulánek Batňovice 4:2 a 5:1
Piškotky Doubravice volno
Pošta Úpice – HAFA Havlovice  0:5 a 1:2
Barchovan Libňatov – Sokol Beruškovci H. Rtyně 2:4 a 1:4
4. kolo
SK Bulánek Batňovice – Sokol Beruškovci H. Rtyně  0:1 a 3:3
HAFA Havlovice – Barchovan Libňatov 1:0 a 4:1
Pošta Úpice  volno
FC Ležák Č. Skalice – Piškotky Doubravice 5:2 a 5:3
5. kolo
Piškotky Doubravice – SK Bulánek Batňovice 2:3 a 3:2
Pošta Úpice – FC Ležák Č. Skalice 0:2 a 2:3
Barchovan Libňatov volno
Sokol Beruškovci H. Rtyně – HAFA Havlovice 1:5 a 1:4
6. kolo
SK Bulánek Batňovice – HAFA Havlovice 2:5 a 0:7
Sokol Beruškovci H. Rtyně volno
FC Ležák Č. Skalice – Barchovan Libňatov 8:0 a 4:2
Piškotky Doubravice – Pošta Úpice 3:3 a 3:1
7. kolo
Pošta Úpice – SK Bulánek Batňovice 6:0 a 6:2
Barchovan Libňatov – Piškotky Doubravice  0:1 a 2:1
Sokol Beruškovci H. Rtyně – FC Ležák Č. Skalice 1:6 a 1:3
HAFA Havlovice volno
8. kolo
SK Bulánek Batňovice volno
HAFA Havlovice – FC Ležák Č. Skalice 3:6 a 2:3
Sokol Beruškovci H. Rtyně – Piškotky Doubravice 1:4 a 0:2
Barchovan Libňatov – Pošta Úpice 3:3 a 1:3
9. kolo
Barchovan Libňatov – SK Bulánek Batňovice 2:4 a 4:1
Pošta Úpice – Sokol Beruškovci H. Rtyně 0:0 a 5:3
Piškotky Doubravice – HAFA Havlovice 3:1 a 3:0
FC Ležák Č. Skalice volno
10. kolo
SK Bulánek Batňovice – FC Ležák Č. Skalice  3:2 a 3:2
Piškotky Doubravice volno
HAFA Havlovice – Pošta Úpice 3:2 a 2:5
Sokol Beruškovci H. Rtyně – Barchovan Libňatov 1:1 a 5:0
11. kolo
Sokol Beruškovci H. Rtyně – SK Bulánek Batňovice   2:0 a 6:3
Barchovan Libňatov – HAFA Havlovice 3:1 a 1:3
Pošta Úpice volno   
Piškotky Doubravice – FC Ležák Č. Skalice 2:0 k. a 2:0 k.
12. kolo
SK Bulánek Batňovice – Piškotky Doubravice  3:5 a 0:2
FC Ležák Č. Skalice – Pošta Úpice 5:0 a 4:2
Barchovan Libňatov volno
HAFA Havlovice – Sokol Beruškovci H. Rtyně 4:2 a 4:1
13. kolo
HAFA Havlovice – SK Bulánek Batňovice 0:7 a 3:4
Sokol Beruškovci H. Rtyně volno
Barchovan Libňatov – FC Ležák Č. Skalice 4:4, 6:2
Pošta Úpice – Piškotky Doubravice  2:3 a 0:5
14. kolo
SK Bulánek Batňovice – Pošta Úpice  6:3 a 8:4
Piškotky Doubravice – Barchovan Libňatov 4:2 a 1:1
FC Ležák Č. Skalice – Sokol Beruškovci H. Rtyně 3:0 a 2:0
HAFA Havlovice  volno

 

1. FC Ležák Č. Skalice 24 19 1 5 95:44 55
2. Piškotky Doubravice 24 16 2 6 64:48 50
3. HAFA Havlovice 24 14 0 10 77:67 42
4. SK Bulánek Batňovice 24 9 1 14 58:78 28
5. Sokol Beruškovci H. Rtyně 24 8 3 13 46:60 27
6. Barchovan Libňatov 24 6 4 14 42:65 22
7. Pošta Úpice 24 6 3 15 55:75 21