1. liga

1. kolo
FC Ležák Č. Skalice volno
Barchovan Libňatov – SK Bulánek Batňovice 3:3 a 1:3
Piškotky Doubravice – Pošta Úpice 4:2 a 4:2
Lavina Lhota Č. Kostelec – Apríl Bar Úpice 4:1 a 8:3
2. kolo
FC Ležák Č. Skalice – Apríl Bar Úpice 4:2 a 3:2
Pošta Úpice – Lavina Lhota Č. Kostelec 3:1 a 2:4
SK Bulánek Batňovice – Piškotky Doubravice 2:2 a 2:3
Barchovan Libňatov volno
3. kolo
Barchovan Libňatov – FC Ležák Č. Skalice 1:1 a 0:1
Piškotky Doubravice volno
Lavina Lhota Č. Kostelec – SK Bulánek Batňovice  2:4 a 4:1
Apríl Bar Úpice – Pošta Úpice  2:12 a 2:12
4. kolo
FC Ležák Č. Skalice – Pošta Úpice 7:1 a 5:2
SK Bulánek Batňovice – Apríl Bar Úpice  8:0 a 3:3
Lavina Lhota Č. Kostelec  volno
Barchovan Libňatov – Piškotky Doubravice 2:3 a 3:0
5. kolo
Piškotky Doubravice – FC Ležák Č. Skalice 0:3 a 2:0
Lavina Lhota Č. Kostelec – Barchovan Libňatov 1:0 a 3:2
Apríl Bar Úpice volno
Pošta Úpice – SK Bulánek Batňovice 0:0 a 4:1
6. kolo
FC Ležák Č. Skalice – SK Bulánek Batňovice 4:1 a 4:2
Pošta Úpice volno
Barchovan Libňatov – Apríl Bar Úpice 1:5 a 1:6
Piškotky Doubravice – Lavina Lhota Č. Kostelec 3:3 a 1:1
7. kolo
Lavina Lhota Č. Kostelec – FC Ležák Č. Skalice  0:3 a 3:6
Apríl Bar Úpice – Piškotky Doubravice 2:4 a 3:3
Pošta Úpice – Barchovan Libňatov 1:1 a 2:1
SK Bulánek Batňovice volno
8. kolo
FC Ležák Č. Skalice volno
SK Bulánek Batňovice – Barchovan Libňatov 6:4 a 4:2
Pošta Úpice – Piškotky Doubravice 2:2 a 2:4
Apríl Bar Úpice – Lavina Lhota Č. Kostelec 15:0 a 6:3
9. kolo
Apríl Bar Úpice – FC Ležák Č. Skalice  3:3 a 4:1
Lavina Lhota Č. Kostelec – Pošta Úpice 4:1 a 6:2
Piškotky Doubravice – SK Bulánek Batňovice 1:1 a 7:1
Barchovan Libňatov volno
10. kolo
FC Ležák Č. Skalice – Barchovan Libňatov  3:2 a 11:2
Piškotky Doubravice volno
SK Bulánek Batňovice – Lavina Lhota Č. Kostelec 6:0 a 4:2
Pošta Úpice – Apríl Bar Úpice  4:4 a 2:6
11. kolo
Pošta Úpice – FC Ležák Č. Skalice  1:1 a 1:5
Apríl Bar Úpice – SK Bulánek Batňovice 5:6 a 12:2
Lavina Lhota Č. Kostelec volno
Piškotky Doubravice – Barchovan Libňatov  1:0 a 4:0
12. kolo
FC Ležák Č. Skalice – Piškotky Doubravice  3:1 a 3:2
Barchovan Libňatov – Lavina Lhota Č. Kostelec 1:1 a 2:6
Apríl Bar Úpice volno
SK Bulánek Batňovice – Pošta Úpice 0:4 a 1:6
13. kolo
SK Bulánek Batňovice – FC Ležák Č. Skalice 2:6 a 8:1
Pošta Úpice volno  
Apríl Bar Úpice – Barchovan Libňatov 5:2 a 6:2
Lavina Lhota Č. Kostelec – Piškotky Doubravice 1:2 a 2:4
14. kolo
FC Ležák – Č. Skalice Lavina Lhota Č. Kostelec  7:0 a 2:3
Piškotky Doubravice – Apríl Bar Úpice 4:1 a 5:1
Barchovan Libňatov – Pošta Úpice  5:3 a 2:3
SK Bulánek Batňovice volno

 

1. FC Ležák Č. Skalice 24 18 2 4 89:45 56
2. Piškotky Doubravice 24 15 4 5 66:42 49
3. Lavina Lhota Č. Kostelec 24 11 1 12 62:81 34
4. SK Bulánek Batňovice 24 9 5 10 71:80 32
5. Apríl Bar Úpice 24 9 3 12 99:99 30
6. Pošta Úpice 24 8 5 11 74:72 29
7. Barchovan Libňatov 24 2 4 18 40:82 10